Autobusy z ul. Leśnej 1 listopada 2019

Odjazdy autobusów w dniu 1 listopada 2019

                 z ul. Leśnej na Cmentarz 

  1. odjazd z ul. Leśnej osiedle  9:30 , 13:10 

przez :

Leśną sklep ( 9:31 , 13:11 )

Kochanowskiego skład drewna ( 9:32 , 13:12)  ,

Kochanowskiego jezioro ( 9:33 , 13:13) ,

Siejaka ( 9:35 , 13:15 ) ,

Kasprzaka , ul. Staszica , Rynek, ul. Kościuszki ,

na Cmentarz .

  1. odjazdy z Cmentarz ( GÓRNA KAPLICA )       11:00 , 15:30

przez:

Kościuszki

Piekary mały rynek ( 11:07 , 15:37) ,

Zamkową  ( 11:08 , 15:38) ,

Kasprzaka , ul. Siejaka ,ul. Kochanowskiego ,

na ul. Leśną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>